Series: ADATA
SKU: ADATA-UC300128-BK
CAUPC: 4711085939135
ADATA UC300 USB 3.2 / 128GB Type C Flash Drive
ADATA UC300 USB 3.2 / 128GB Type C Flash Drive
| SKU | ADATA-UC300128-BK |
| Brand | ADATA |
| Series | ADATA |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 4711085939135 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |