SKU: CCK-CT20-WH
CAUPC: 888488359199
Turn every store visit into a personalized experience. The Custom Case Kiosk Countertop CT20 empowers retailers to offer on-demand customization of the Nimbus9 Phantom 3 case a proven bestseller directly in-store. Retailers can deliver fast personalization, premium MagSafe protection, and a memorable shopping experience that drives engagement and loyalty.
CCK Countertop Personalization Printer CT20
| SKU | CCK-CT20-WH |
| Brand | CCK |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 60.00 oz |
| UPC | 888488359199 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |
In-store personalization. Endless possibilities.