SKU: CCK-RF-UV16-CMYK
CAUPC: 888488358154
Custom Case Kiosk UV16 Ink Refill (CMYK Cartridge Pack)
Custom Case Kiosk UV16 Ink Refill (CMYK Cartridge Pack)
| SKU | CCK-RF-UV16-CMYK |
| Brand | CCK |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 2.50 oz |
| UPC | 888488358154 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 1 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |
In-store personalization. Endless possibilities.