Series: Cosmic Series Case
SKU: CL-CS-SAMGA17-PK
CAUPC: 888488356921
Out of Stock
This item is temporarily unavailable.
The Cosmic Series offers a unique design that combines vibrant colors like Pink and Rainbow Swirl with practical functionality. This case is perfect for those who want to stand out while ensuring their phone is well protected. Its durable build provides everyday protection against impacts and scratches, while the slim profile ensures comfortable handling and an easy grip.
CLICK Cosmic Series Galaxy A17 / A16 / A26 Case
| SKU | CL-CS-SAMGA17-PK |
| Brand | CLICK |
| Series | Cosmic Series Case |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Galaxy A17 5G |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488356921 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.