Series: Fortitude Series
SKU: CL-FRTD-IPDP11-BK
CAUPC: 888488349077
Equip your iPad with the ultimate protection and functionality with the CLICK Fortitude Series Rugged iPad Case. Designed for those who need robust defense and practical features, this case is ideal for both everyday use and extreme environments.
CLICK Fortitude Series Case for iPad Pro 11
| SKU | CL-FRTD-IPDP11-BK |
| Brand | CLICK |
| Series | Fortitude Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPad Pro 11 |
| Details | |
| Weight | 0.81 oz |
| UPC | 888488349077 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 40 |
| Master Box Dims | 19 × 12 × 11 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.