Series: Fusion Magsafe Series
SKU: CL-FSNMS-IPH2161-PK
CAUPC: 888488349978
The Fusion MagSafe Series blends style with functionality, offering a built-in kickstand and MagSafe compatibility. This case ensures your phone is protected while providing the convenience of easy accessory attachment.
CLICK Fusion MagSafe Series iPhone 13 Case
| SKU | CL-FSNMS-IPH2161-PK |
| Brand | CLICK |
| Series | Fusion Magsafe Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 (6.1) |
| MagSafe | Yes — MagSafe compatible |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488349978 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.