Series: Guard Series
SKU: CL-GD-TCL50XE-PK
CAUPC: 888488352305
Designed for everyday convenience, the CLICK Guard Series offers solid protection while enhancing your device’s usability. Its built-in kickstand doubles as a ring holder for a secure grip or easy media viewing on the go. Plus, it’s magnetic mount ready, making it effortless to attach for hands-free use. Whether you're out and about or relaxing at home, the Guard Series has you covered.
CLICK Guard Series TCL 50 XE 5G Case
| SKU | CL-GD-TCL50XE-PK |
| Brand | CLICK |
| Series | Guard Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | TCL 50 XE 5G |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488352305 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.