SKU: CL-GLP-IPHSE25-PC
CAUPC: 888488352657
Only 1 available
The CLICK Privacy Glass Screen Protector offers effective privacy and protection for your device. Designed to limit screen visibility from side angles, this privacy glass ensures that your information remains secure from onlookers. It maintains ultra-clear transparency to preserve your phone's display quality and features a scratch-resistant surface for reliable everyday protection.
CLICK Privacy Shield Screen Protector for iPhone 17e/16e/15/14/13
| SKU | CL-GLP-IPHSE25-PC |
| Brand | CLICK |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 (6.1),iPhone 14 (6.1),iPhone 15,iPhone 16e,iPhone 17e |
| Details | |
| Weight | 0.05 oz |
| UPC | 888488352657 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 200 |
| Master Box Dims | 17 × 10 × 6 in |
| Master Box Weight | 15 lbs |
| Packaging Dims | in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.