SKU: CL-GLP-IPH17PMX-PC
CAUPC: 888488354620
Out of Stock
This item is temporarily unavailable.
The CLICK Privacy Glass Screen Protector offers effective privacy and protection for your device. Designed to limit screen visibility from side angles, this privacy glass ensures that your information remains secure from onlookers. It maintains ultra-clear transparency to preserve your phone's display quality and features a scratch-resistant surface for reliable everyday protection.
CLICK Privacy Shield Screen Protector for iPhone 17 Pro Max
| SKU | CL-GLP-IPH17PMX-PC |
| Brand | CLICK |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 17 Pro Max |
| Details | |
| Weight | 0.05 oz |
| UPC | 888488354620 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 200 |
| Master Box Dims | 17 × 10 × 6 in |
| Master Box Weight | 15 lbs |
| Packaging Dims | in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.