Series: Latch Holster Series
SKU: CL-LATHL-SAMGS26UL
CAOut of Stock
This item is temporarily unavailable.
The Latch MagSafe Series offers a built-in kickstand, Holster and MagSafe compatibility, making it a versatile and functional choice for phone protection. Its durable design ensures your phone stays safe from everyday wear and tear.
CLICK Latch Holster Series Galaxy S26 Ultra Case
| SKU | CL-LATHL-SAMGS26UL |
| Brand | CLICK |
| Series | Latch Holster Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Galaxy S26 Ultra |
| Details | |
| Weight | 0.50 oz |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 50 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 13 in |
| Master Box Weight | 25 lbs |
| Packaging Dims | 7.5 × 4.1 × 1.6 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.