Series: Latch Series
SKU: CL-LAT-IPH2161-CLPU
CAUPC: 888488349732
The Latch MagSafe Series offers a built-in kickstand and MagSafe compatibility, making it a versatile and functional choice for phone protection. Its durable design ensures your phone stays safe from everyday wear and tear.
CLICK Latch Series iPhone 13 Case
| SKU | CL-LAT-IPH2161-CLPU |
| Brand | CLICK |
| Series | Latch Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 (6.1) |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488349732 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.