Series: Glitter Series
SKU: CL-LQGL-IPH2161-CL
CAUPC: 888488349909
Only 5 available
Add a touch of sparkle to your phone with the Liquid Glitter Series. This case features a mesmerizing liquid glitter design that moves with every tilt and turn. Perfect for those who want to stand out, this case provides both beauty and protection.
CLICK Liquid Glitter Series iPhone 13 Case
| SKU | CL-LQGL-IPH2161-CL |
| Brand | CLICK |
| Series | Glitter Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 (6.1) |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488349909 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.