Series: Glitter Series
SKU: CL-LQGL-IPH16PLUS-CL
CAUPC: 888488346250
Add a touch of sparkle to your phone with the Glitter Series. This case features a mesmerizing glitter design that moves with every tilt and turn. Perfect for those who want to stand out, this case provides both beauty and protection.
CLICK Glitter Series iPhone 16 Plus Case
| SKU | CL-LQGL-IPH16PLUS-CL |
| Brand | CLICK |
| Series | Glitter Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 16 Plus |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488346250 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.