Series: Glitter Series
SKU: CL-LQGL-IPH16PMX-CL
CAUPC: 888488346274
Only 1 available
Add a touch of sparkle to your phone with the Glitter Series. This case features a mesmerizing glitter design that moves with every tilt and turn. Perfect for those who want to stand out, this case provides both beauty and protection.
CLICK Glitter Series iPhone 16 Pro Max Case
| SKU | CL-LQGL-IPH16PMX-CL |
| Brand | CLICK |
| Series | Glitter Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 16 Pro Max |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488346274 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.