Series: Glitter Series
SKU: CL-LQGL-MOTMOK-CL
CAUPC: 888488346335
Add a touch of sparkle to your phone with the Glitter Series. This case features a mesmerizing glitter design that moves with every tilt and turn. Perfect for those who want to stand out, this case provides both beauty and protection.
CLICK Glitter Series moto g power 5G (2024) Case
| SKU | CL-LQGL-MOTMOK-CL |
| Brand | CLICK |
| Series | Glitter Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g power 5G (2024) |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488346335 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.