Series: Clear Tempered Glass
SKU: CL-GLC-MOTGPLY25-CL
CAUPC: 888488356723
Out of Stock
This item is temporarily unavailable.
The CLICK Screen Protector offers top-tier protection and clarity for your device. Designed to maintain the pristine display quality of your phone, this ultra-clear screen protector ensures a seamless viewing experience. Its scratch-resistant surface guards against everyday wear and tear, keeping your screen looking new. The easy installation process provides a bubble-free application, while the fingerprint-resistant coating keeps your screen clean and smudge-free.
CLICK Screen Protector for moto g play 2026 / g 5G 2026 / g 5G 2025
| SKU | CL-GLC-MOTGPLY25-CL |
| Brand | CLICK |
| Series | Clear Tempered Glass |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g 5G - 2026,moto g play - 2026 |
| Details | |
| Weight | 0.05 oz |
| UPC | 888488356723 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 200 |
| Master Box Dims | 17 × 10 × 6 in |
| Master Box Weight | 15 lbs |
| Packaging Dims | in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.