Series: Clear Ombre Magsafe Series
SKU: CL-OMBMS-IPH17-GNBL
CAUPC: 888488353487
Out of Stock
This item is temporarily unavailable.
The Clear Ombre MagSafe Series combines vibrant ombre gradients with practical functionality. This case is designed to provide excellent protection while showcasing a unique color transition effect. With MagSafe compatibility, it ensures easy attachment of accessories, making it both stylish and functional.
CLICK Clear Ombre MagSafe Series iPhone 17 Case
| SKU | CL-OMBMS-IPH17-GNBL |
| Brand | CLICK |
| Series | Clear Ombre Magsafe Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 17 |
| MagSafe | Yes — MagSafe compatible |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488353487 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.