Series: Prism Series Case
SKU: CL-PRS-BSTSM5G-CL
CAUPC: 888488351124
The Prism Series offers a clear design with robust protection, perfect for those who want to maintain their phone's original aesthetics while keeping it safe. This case features precise cutouts, ensuring easy access to all ports and buttons, while its durable construction guarantees long-lasting use.
CLICK Prism Series Case Boost Celero5G SC and Summit 5G Case
| SKU | CL-PRS-BSTSM5G-CL |
| Brand | CLICK |
| Series | Prism Series Case |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Boost Celero5G SC,Boost Summit 5G |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488351124 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.