Series: Prism Series Case
SKU: CL-PRS-SAMGA17-CL
CAUPC: 888488357126
Out of Stock
This item is temporarily unavailable.
The Prism Series offers a clear design with robust protection, perfect for those who want to maintain their phone's original aesthetics while keeping it safe. This case features precise cutouts, ensuring easy access to all ports and buttons, while its durable construction guarantees long-lasting use.
CLICK Prism Series Case Galaxy A17 / A16 / A26 Case
| SKU | CL-PRS-SAMGA17-CL |
| Brand | CLICK |
| Series | Prism Series Case |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Galaxy A17 5G |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488357126 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.