Series: Pro Series
SKU: CL-PRO-SAMGS24FE-BGD
CAUPC: 888488348674
The PRO Series is designed for professionals seeking a perfect blend of style and functionality. This case offers built-in kickstand and Magnet Mount-ready features, providing convenience and ease of use for daily tasks.
CLICK Pro Series Galaxy S24 FE Case
| SKU | CL-PRO-SAMGS24FE-BGD |
| Brand | CLICK |
| Series | Pro Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Galaxy S24 FE |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488348674 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.