Series: Radient Series Magsafe Case
SKU: CL-RDTMS-IPH2161-PU
CAUPC: 888488350066
The Radiant MagSafe Series combines vibrant colors with practical functionality. This case is designed to provide excellent protection while ensuring seamless MagSafe compatibility.
CLICK Radient MagSafe Series iPhone 13 Case
| SKU | CL-RDTMS-IPH2161-PU |
| Brand | CLICK |
| Series | Radient Series Magsafe Case |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 (6.1) |
| MagSafe | Yes — MagSafe compatible |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488350066 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.