Series: Slim Silicone Magsafe Series
SKU: CL-SLSCMS-IPH2161-PU
CAUPC: 888488349770
Only 5 available
The Slim Silicone MagSafe Series combines a soft touch with durable protection. This case is MagSafe compatible, providing both style and functionality for everyday use.
CLICK Slim Silicone MagSafe Series iPhone 13 Case
| SKU | CL-SLSCMS-IPH2161-PU |
| Brand | CLICK |
| Series | Slim Silicone Magsafe Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 (6.1) |
| MagSafe | Yes — MagSafe compatible |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488349770 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.