Series: SlimFolio Series
SKU: CL-SLMF-IPD109-BK
CAUPC: 888488348797
Enhance the functionality and protection of your iPad with the CLICK SlimFolio Series. This slim folio case is designed to provide robust protection while maintaining a sleek and stylish profile. Perfect for professionals, students, and anyone on the go.
CLICK SlimFolio Series Case for iPad 10.9in (10th generation)
| SKU | CL-SLMF-IPD109-BK |
| Brand | CLICK |
| Series | SlimFolio Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPad 10.9 |
| Details | |
| Weight | 0.81 oz |
| UPC | 888488348797 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 40 |
| Master Box Dims | 19 × 12 × 11 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.