Series: Static Series
SKU: CL-STT-IPH61-DGR
CAUPC: 888488347172
Only 1 available
The Static Series offers a combination of durability and style. This case features a built-in kickstand and Magnet Mount-ready capabilities, making it a versatile choice for everyday use.
CLICK Static Series iPhone 11 Case
| SKU | CL-STT-IPH61-DGR |
| Brand | CLICK |
| Series | Static Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 11 |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 888488347172 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.