Series: Vivid Series
SKU: CL-VIVD-IPD109-BLRB
CAUPC: 888488348896
Protect your iPad in style with the CLICK Vivid Series Rugged iPad Case. Designed to combine vibrant aesthetics with robust protection, this case is perfect for those who want to make a statement while keeping their device safe.
CLICK Vivid Series Case for iPad 10.9in (10th generation)
| SKU | CL-VIVD-IPD109-BLRB |
| Brand | CLICK |
| Series | Vivid Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPad 10.9 |
| Details | |
| Weight | 0.81 oz |
| UPC | 888488348896 |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 40 |
| Master Box Dims | 19 × 12 × 11 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | in |
Trend-forward designs. Wallet-friendly pricing.