Series: Earbuds and
SKU: HVBT-H2262D-BK
CAUPC: 6939119015565
The HAVIT H2262D headphones with microphone for phone and laptop or computer. Simplified and trendy structural design. Adjustable headband for long-term comfort. Hi-Fi transmission will provide high-quality stereo sound reproduction. Sound absorbing properties will allow you to fully enjoy listening to your favorite music or playing sound during the game.
HAVIT H2262D On-Ear Headphones

| SKU | HVBT-H2262D-BK |
| Brand | HAVIT |
| Series | Earbuds and |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.56 oz |
| UPC | 6939119015565 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 40 |
| Master Box Dims | 30 × 16 × 19 in |
| Master Box Weight | 28 lbs |
| Packaging Dims | 7 × 3 × 8.3 in |