Series: Ghost 3
SKU: N9G3MS-IPH15PRO-CLC
CAUPC: 810058634535
The unrivaled protection you know and love from Nimbus9 combined with the practical functionality of our ghost lineup, taken to the next level with added MagSafe compatibility to further expand your options. The Ghost 3 offers unparalleled levels of customization with swappable accent plates and signature camera ring. Leaving you with all the original perks in style and customization while modernizing the design.
Nimbus9 Ghost 3 iPhone 15 Pro MagSafe Case
| SKU | N9G3MS-IPH15PRO-CLC |
| Brand | Nimbus9 |
| Series | Ghost 3 |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 15 Pro |
| MagSafe | Yes — MagSafe compatible |
| Details | |
| Weight | 0.32 oz |
| UPC | 810058634535 |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 13 × 15 in |
| Master Box Weight | 36 lbs |
| Packaging Dims | 18.7 × 16.5 × 9.4 in |
Designed to impress. Engineered to protect.