Nimbus9 Key Tag Key Tag Merch
Nimbus9 Key Tag Key Tag
| SKU | PRMN9-JTKEY-BK |
| Brand | Nimbus9 |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.31 oz |
| UPC | 888488035567 |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |
Designed to impress. Engineered to protect.