Series: Nimbus9
SKU: N9WT-MS01-BMBL
CAUPC: 810058632685
Nimbus9 Wallet with MagSafe Support features Magsafe integration along with a minimalist soft-touch design and secure card slot for storing what's important and keeping style and function at your fingertips.
Nimbus9 Wallet with MagSafe Support

| SKU | N9WT-MS01-BMBL |
| Brand | Nimbus9 |
| Series | Nimbus9 |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| MagSafe | Yes — MagSafe compatible |
| Details | |
| Weight | 0.13 oz |
| UPC | 810058632685 |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 200 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |
Designed to impress. Engineered to protect.