Series: PowerLab
SKU: PLB-WLC-15WMS-WH
CAUPC: 738516539577
Magnetic Technology - Magnetically attached to your Apple iPhone with Magsafe, allowing you to hold and use while charging. Travel Friendly - Thin design, perfect to take on-the-go. 1 Year Manufacturer's Warranty.
Powerlab Magnetic Wireless Charger 15W
| SKU | PLB-WLC-15WMS-WH |
| Brand | ZIZO |
| Series | PowerLab |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 738516539577 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 10 × 12 in |
| Master Box Weight | 18 lbs |
| Packaging Dims | in |
Military-grade protection. Award-winning design.