Series: PowerLab
SKU: PLB-WC-DUAL42W
CAOut of Stock
This item is temporarily unavailable.
PowerLab 42W Dual Port USB-C / USB-A Wall Charger consolidates multiple adapters into one powerful, sleek charger to simultaneously power up to Two devices. Charging cables are not included.
PowerLab 42W Dual Port USB-C / USB-A Wall Charger
| SKU | PLB-WC-DUAL42W |
| Brand | PowerLab |
| Series | PowerLab |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.50 oz |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 19 × 15 × 8 in |
| Master Box Weight | 18 lbs |
| Packaging Dims | in |