Series: PowerLab
SKU: PLB-CFF-MOTGSTL23-DKBL
CAUPC: 738516519395
A functional but fashionable design that’s easy to put on and remove that protects against the everyday.
PowerLab FormFlex moto g stylus 2023 Case
| SKU | PLB-CFF-MOTGSTL23-DKBL |
| Brand | PowerLab |
| Series | PowerLab |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g stylus (2023) |
| Details | |
| Weight | 0.24 oz |
| UPC | 738516519395 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |