Series: PowerLab
SKU: PLB-CGF-MOTGSTL235G-CL
CAUPC: 738516519401
Switch up your style with this 3 in 1 case, with inserts to change up your look whenever the mood strikes. A raised front lip offers added protection and ease of use to put on and remove.
PowerLab Gemflex moto g stylus 5G 2023 Case
| SKU | PLB-CGF-MOTGSTL235G-CL |
| Brand | PowerLab |
| Series | PowerLab |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g stylus 5G (2023) |
| Details | |
| Weight | 0.24 oz |
| UPC | 738516519401 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |