SKU: PLB-GLC-IPH1261-CL
CAUPC: 738516566566
This anti-scratch clear screen protector has been specially designed to form around the curves of your device. Created with clarity in mind, only the person in front of the screen can view it, protecting all of your personal private information. It's made with hygienic materials that help reduce microbes by up to 99.99% and includes an easy-to-use applicator for a precise fit. Designed for iPhone 12 / 12 Pro.
PowerLab HD Glass Screen Protector for iPhone 12 / 12 Pro
| SKU | PLB-GLC-IPH1261-CL |
| Brand | PowerLab |
| Series | Full Edge to Edge Screen Protectors |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 12,iPhone 12 Pro |
| Details | |
| Weight | 0.05 oz |
| UPC | 738516566566 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 10 × 6 in |
| Master Box Weight | 15 lbs |
| Packaging Dims | in |