Series: PowerLab
SKU: PLB-SFLX-MOTMOK-CL
CAUPC: 738516583679
Elevate your phone experience with SlimFlex – the ultimate fusion of style and functionality. Featuring Easy-Access Openings, this case not only protects against dirt, scratches, and minor damage but also offers a quick and hassle-free way to change your phone's appearance. The easy, snap-on covers add a burst of color, style, and personality, making SlimFlex the perfect companion for your handset.
PowerLab SlimFlex moto g power 5G (2024) Case
| SKU | PLB-SFLX-MOTMOK-CL |
| Brand | PowerLab |
| Series | PowerLab |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g power 5G (2024) |
| Details | |
| Weight | 0.44 oz |
| UPC | 738516583679 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |