Series: PowerLab
SKU: PLB-DC-USBCC6FT
TNOut of Stock
This item is temporarily unavailable.
PowerLab USB-C to USB-C Data Cable, A Lifetime solution for charging/syncing your Lightning compatible device. Round, sleek design - 6ft. Engineered to support high output chargers. Premium product, premium materials.
PowerLab 6ft USB-C to USB-C Data Cable
| SKU | PLB-DC-USBCC6FT |
| Brand | PowerLab |
| Series | PowerLab |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.25 oz |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 15 × 10 × 9 in |
| Master Box Weight | 11 lbs |
| Packaging Dims | in |