Series: Puregear
SKU: PG-CCB-24WMICRO-BLK
TNUPC: 818719027412
Simultaneously charge Micro-USB and other devices
PureGear 24W USB-A/Micro Car Charger Bundle
| SKU | PG-CCB-24WMICRO-BLK |
| Brand | PureGear |
| Series | Puregear |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.16 oz |
| UPC | 818719027412 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |