SKU: PG-UNI-VNTM-BLK
CAUPC: 810032993023
Powerful magnetic mount: hold your phone very secure firmly under any kind of road conditions. Easy installation with non-stick plate installs easily between phone and case.
PureGear Universal Magnetic Vent Clip Car Mount
| SKU | PG-UNI-VNTM-BLK |
| Brand | PureGear |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.23 oz |
| UPC | 810032993023 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |