Series: Puregear
SKU: PG-BVP-UNIF4-BK
CAUPC: 810032998257
Safely carry your phone with this Vertical Carry Pouch. Premium high-quality construction with black color stitching and sealed seams for durability and classic good looks.
Puregear Vertical Universal Pouch for Alcatel Flip 4 Case
| SKU | PG-BVP-UNIF4-BK |
| Brand | PureGear |
| Series | Puregear |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Alcatel Flip 4,Universal |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 810032998257 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 24 |
| Master Box Dims | 15 × 13 × 9 in |
| Master Box Weight | 4.56 lbs |
| Packaging Dims | 6.9 × 3.9 × 1.8 in |