Series: Scosche
SKU: SCO-MMDSD-RP-BK
CAUPC: 033991076778
Order in multiples of 2
Only 1 available
Description Magnetic Dash / Console Phone Mount for Mobile devices. MAGICPLATE with 3M adhesive included for GPS, iPod, iPhone, iPad, Smartphones, Tablets and more. Can support heavier devices or rugged cases.
Scosche MAGICMOUNT Select Magnetic Dash Console Combo Mount
| SKU | SCO-MMDSD-RP-BK |
| Brand | SCOSCHE |
| Series | Scosche |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.75 oz |
| UPC | 033991076778 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |