Series: Scosche
SKU: SCO-MMV-RP-BK
CAUPC: 033991073050
Only 5 available
Description: Magnetic vent mount for mobile device MAGICMOUNT large and small plate with 3M adhesive included for GPS, iPod*, iPhone, iPad, Smartphones, Tablets and more.
Scosche MAGICMOUNT Magnetic Car Vent Phone Mount
| SKU | SCO-MMV-RP-BK |
| Brand | SCOSCHE |
| Series | Scosche |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.81 oz |
| UPC | 033991073050 |
| Warranty | 1-Year Limited Warranty |
| Master Box Qty | 40 |
| Master Box Dims | 11 × 10 × 21 in |
| Master Box Weight | 20 lbs |
| Packaging Dims | 1.9 × 4.1 × 7.2 in |