Series: AMPLIFY Series
SKU: SPK-AMPFY-BKOR
CAUPC: 888488272023
Versatility and fun, the ZIZO AMPLIFY gives taking the party with you a whole new meaning. With a built-in handle for easy mobility anywhere, anytime. Take the party up a notch with a stunning LED light show and bring your music to life. Thanks to Bluetooth technology, easily connect to any device at the touch of a finger and wirelessly stream your sound. Accompanied by TWS technology allowing you to immerse yourself in double the high-definition music by pairing two ZIZO AMPLIFY Speakers its the easy choice for taking your sound with you on the go.
ZIZO AMPLIFY True Wireless Speaker

| SKU | SPK-AMPFY-BKOR |
| Brand | ZIZO |
| Series | AMPLIFY Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 2.63 oz |
| UPC | 888488272023 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 6 |
| Master Box Dims | 18 × 15 × 14 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 10 × 5.8 × 13.2 in |
Military-grade protection. Award-winning design.