Series: DIVINE Series
SKU: DIN-IPH2167-PSM
CAUPC: 888488334448
Elegant and durable, the DIVINE Series offers you the protection of a rugged and protective case without the added bulk. Designed to accent your phone's natural form for maximum comfort with a polished look. Choose from several opulent designs that will accent any style, while never having to worry about what road life might take you on. With the DIVINE Series, you will always know your phone is protected with the same ZIZO impact protection you've come to know and love. DIVINE Series is backed by the ZIZO Lifetime Warranty. Designed for iPhone 13 Pro Max.
ZIZO DIVINE Series iPhone 13 Pro Max Case
| SKU | DIN-IPH2167-PSM |
| Brand | ZIZO |
| Series | DIVINE Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 Pro Max (6.7) |
| Details | |
| Weight | 0.23 oz |
| UPC | 888488334448 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.