Series: Division Series
SKU: DVS-SAMGA03S-BKRD
CAUPC: 888488336015
Stylish and functional, the DIVISION Series cases are ready to go where you do! It's sturdy outer layer provides rugged drop protection and an anti-slip grip while providing the look you're going for. With extremely receptive buttons you'll never have to worry about any slip-ups again. Featuring a built-in magnetic plate for mounting, your DIVISION Series case is ready to go from one adventure to the next. DIVISION Series is backed by ZIZO Lifetime warranty Designed for Galaxy A03s.
ZIZO DIVISION Series Galaxy A03s Case
| SKU | DVS-SAMGA03S-BKRD |
| Brand | ZIZO |
| Series | Division Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Galaxy A03s |
| Details | |
| Weight | 0.28 oz |
| UPC | 888488336015 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.