Series: Division Series
SKU: DVS-IPH1261-BKRD
CAUPC: 888488329796
Stylish and functional, the DIVISION Series cases are ready to go where you do! It's sturdy outer layer provides rugged drop protection and an anti-slip grip while providing the look you're going for. With extremely receptive buttons you'll never have to worry about any slip-ups again. Dual layered, your DIVISION Series case is ready to go from one adventure to the next. DIVISION Series is backed by ZIZO Lifetime Warranty. Designed for iPhone 12 / iPhone 12 Pro.
ZIZO DIVISION Series iPhone 12 / iPhone 12 Pro Case
| SKU | DVS-IPH1261-BKRD |
| Brand | ZIZO |
| Series | Division Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 12,iPhone 12 Pro |
| Details | |
| Weight | 0.28 oz |
| UPC | 888488329796 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.