Series: Division Series
SKU: DVS-IPH2167-BKRD
CAUPC: 888488332178
Stylish and functional, the DIVISION Series cases are ready to go where you do! Its sturdy outer layer provides rugged drop protection and an anti-slip grip while delivering the look you're going for. With extremely responsive buttons, you'll never have to worry about any slip-ups again. Featuring a built-in magnetic plate for mounting, your DIVISION Series case is ready to go from one adventure to the next. DIVISION Series is backed by the ZIZO Lifetime Warranty Designed for iPhone 13 Pro Max.
ZIZO DIVISION Series iPhone 13 Pro Max Case
| SKU | DVS-IPH2167-BKRD |
| Brand | ZIZO |
| Series | Division Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 Pro Max (6.7) |
| Details | |
| Weight | 0.28 oz |
| UPC | 888488332178 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.