Series: Division Series
SKU: DVS-IPH15PLUS-STL
CAUPC: 888488341583
Stylish and functional, the DIVISION Series cases are ready to go where you do! It's sturdy outer layer provides rugged drop protection and an anti-slip grip while providing the look you're going for. With extremely receptive buttons you'll never have to worry about any slip ups again. Featuring a built in magnetic plate for mounting, your DIVISION Series case is ready to go from one adventure to the next. DIVISION Series is backed by ZIZO Lifetime warranty Designed for iPhone 15 Plus .
ZIZO DIVISION Series iPhone 15 Plus Case
| SKU | DVS-IPH15PLUS-STL |
| Brand | ZIZO |
| Series | Division Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 15 Plus |
| Details | |
| Weight | 0.28 oz |
| UPC | 888488341583 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.