ZIZO Gear Camo Messenger Bag
ZIZO Gear Camo Messenger Bag
| SKU | ZGR-LAPBG13-GRCM |
| Brand | ZIZO |
| Series | Bags |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 1.31 oz |
| UPC | 888488324708 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 20 |
| Master Box Dims | 21 × 18 × 18 in |
| Master Box Weight | 29 lbs |
| Packaging Dims | 14.6 × 9.8 × 3.1 in |
Military-grade protection. Award-winning design.