Series: Backpacks
SKU: ZGR-PROBPX-BK
CAUPC: 888488034300
ZIZO Gear Travel Pro Backpack with Anti-Theft Smart Lock
ZIZO Gear Travel Pro Backpack with Anti-Theft Smart Lock
| SKU | ZGR-PROBPX-BK |
| Brand | ZIZO |
| Series | Backpacks |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 2.25 oz |
| UPC | 888488034300 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 12 |
| Master Box Dims | 21 × 18 × 18 in |
| Master Box Weight | 29 lbs |
| Packaging Dims | 16.7 × 12 × 4.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.