Series: Ion Series
SKU: IONC-IPH2161-BKSM
CAUPC: 888488332130
Slender and sleek with the perfect amount of flare. ION brings a new meaning to elegant minimalism, but don't let that stop you from expecting the same amazing protection ZIZO consistently brings to the table, with our extensive military-grade drop standards ION will maintain a stylishly low-profile look without sacrificing any protection while out on the road ahead. ION Series is backed by ZIZO Lifetime warranty Designed for iPhone 13.
ZIZO ION Series iPhone 13 Case
| SKU | IONC-IPH2161-BKSM |
| Brand | ZIZO |
| Series | Ion Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 (6.1) |
| Details | |
| Weight | 0.28 oz |
| UPC | 888488332130 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.